צעירי העיר מחרימים את ת"א – המחאה האמיתית הבאה נגד מחירי הדירות

סליחה אדוני, בית הקפה סגור, אין מי שיגיש את הקפה / תהרגו את העיר, אני רוצה לרדת

 

זהו? ההפגנות הוולגריות האלה וצעקות גוריליות של "ביבי הביתה!!!1" זה הכי חכם שהצלחתם לחשוב עליו? זו הדרך הבטוחה לומר "אנחנו עמחה, זולים גסים וולגרים. אין באמת סיבה להתייחס אלינו ברצינות".

 

רוצים קמפיין אמיתי? תהרגו את העיר. תחליטו על חודש של יום כיפור. אין לצאת מהבית. אין פאבים, דיסקוטקים, בתי קפה, ים, שופינג, קולנוע, כלום. הרי אנחנו, הצעירים, נופחים את החיים בעיר הזו. אנחנו זה מה שמושך תיירים, אנחנו הבשר ודם ונשמה בעיר הזו. בואו נהפוך את העיר לעיר רפאים.

 

דמיינו את חולדאי מסתובב בדיזינגוף בערב, והעיר נראית כמו אחרי מתקפה אטומית. דמיינו עשרות אלפי ביטולים של תיירים, שרואים ביוטיוב עיר מתה לגמרי. דמיינו את שר האוצר וראש הממשלה יושבים ביחד במסעדה, ואף מלצר לא ניגש אליהם. כי הצעירים עזבו את העיר.

 

צריך להסביר בכוח פאסיבי שזה לא עניין כלכלי נטו. שזה שיש מישהו שיכול ומוכן לשלם כל מחיר, לא אומר שצריך להפוך את הדיור לשוק פרוץ. צריך להסביר שבין העיר לצעירים שלה יש יחסי גומלין, והעיר חייבת לדאוג לנו.

 

לתת לחולדאי טעימה מיידית של המצב כפי שהוא יהיה עוד כמה שנים, אם לא יבוצעו שינויים דרסטים. שהוא יתחיל להתפתל ולהבין שיש לו עיר מתה ביד. שהוא יתחיל לחשוב על פתרונות בשבילנו. כאלה שבאמת יאפשרו לנו לחיות כאן בכבוד.

 

צריך להחרים את העיר, כמו שהיא מחרימה אותנו. מי איתי?